Polityka prywatności1.      Blog „Papierowy Jarmark” jest blogiem hobbystycznym i nie służy celom zarobkowym. Służy jedynie prezentowaniu moich prac, dobrej zabawie i poznawaniu fajnych osób. Ponadto nigdy nie sprzedaję swoich prac.

2.      Nie zbieram, nie przechowuję i nie udostępniam żadnych danych osobowych odwiedzających mój blog osób. Jeśli chcę coś komuś podarować, proszę go bezpośrednio o adres, którego później nikomu i w żadnych okolicznościach nie udostępniam.

3.      Nie odpowiadam za to, że ktoś pozostawi w komentarzu swoje dane lub dane innej osoby. Jednak taki komentarz będzie przeze mnie kasowany.

4.      Obserwatorzy i komentujący muszą być świadomi, że ich zdjęcie profilowe, link do ich profilu i bloga są widoczne dla wszystkich odwiedzających mojego bloga (ale to chyba oczywiste). Ponadto komentatorzy są chronieni polityką prywatności Google.

5.      Strona używa ciasteczek (cookies). Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w swojej przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.

6.      Nie zamieszczam treści, które są nieodpowiednie dla niepełnoletnich osób.

7.      Wszystkie zdjęcia na blogu są mojego autorstwa. Jeśli jest inaczej, podaję taką informację.

8.      Mój komputer posiada legalne oprogramowanie i na bieżąco aktualizowany program antywirusowy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Serdecznie dziękuję za każde pozostawione słowo...